GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 11435051
nr 1143 5051
Matservisdelar
18 delar, Höganäs
Kondition: slitage, mindre nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 november 2017
kl 20:43:27
150 kr
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)